W ciągu roku szkolnego będziemy organizować dwa kursy semestralne zgodne z kalendarzem szkolnym. Kursy są dłuższe dlatego będzie więcej terminów na odrabianie. Szczegóły i nowe zasady odrabiania zajęć w regulaminie.
Dla osób, które będą chciały realizować wpłatę w ratach przygotowaliśmy następujące rozwiązanie:
50% kwoty w momencie zapisu, 50% kwoty płatne do 6-tych zajęć od momentu rozpoczęcia kursu.
Zgłoszenia przyjmowane są zgodnie z kolejnością realizacji wpłat.
KABATY UCSiR „MOCZYDŁO” ul. Pod Strzechą 3
Poniedziałek: 17.09.18 – 21.01.19 (17 lekcji), 24.12.18, 31.12.18
Grupy wiekowe:
godz. 17.30 – 3 – 4,5 roku
godz. 18.00 – 4,5 – 6 lat
godz. 18.30 – 6 – 8lat (TOR)
Czwartek: 13.09.18 – 24.01.19 (16 lekcji), bez: 1.11.18, 20.12.18, 27.12.18, 03.01.19
Grupy wiekowe:
godz. 17.30 – 4 – 6 lat
godz. 18.00 – 4 – 6lat  (bez rodzica)
godz. 18.30 – 6 – 8lat (TOR)
Sobota: 22.09.18 – 26.01.19 (16 lekcji), bez: 22.12.18, 29.12.19, 05.01.19
Grupy wiekowe:
godz. 8.30 – 7- 8 lat (TOR)
godz. 9.00 – 5 – 7 lat (TOR)
godz. 9.30 – 7-8 lat (TOR)
godz. 10.00 – 2,5 – 4,0 lata
godz. 10.30 – 1,5 – 2,5 lat
godz. 11.00 – 2,0 – 3,0 lat
godz. 11.30 – do 1,5 roku KONTYNUACJA
godz. 12.00 – od 1,0 – 2,0 lat
godz. 12.30 – 3,5 – 5,0 lat 
godz. 13.00 – 4 – 6 lat (bez rodzica)
godz. 13.30 – do roku NOWI UCZESTNICY
godz. 14.00 – 6-8 lat (TOR)
GOS RASZYN ul. Sportowa 30
Niedziela: 23.09.18 – 27.01.19 (15 lekcji) bez:  11.11.18, 23.12.18, 30.12.18, 06.01.19
Grupy wiekowe:
godz. 16.00 – dzieci do roku
godz. 16.30 – 1,0 – 2,0 lat
godz. 17.00 – 2,0 – 3,5 roku
godz. 17.30 – 3,5 – 5,0 lat 
godz. 18.00 – 4,0 – 6,0 lat (bez rodzica)
godz. 18.30 – 2,5 – 4,0 lat
 
PŁYWALNIA ANIN OSIR WAWER ul. V Poprzeczna 22
Niedziela: 16.09.18 – 27.01.19 (16 lekcji), bez: 11.11.18, 23.12.18, 30.12.18, 06.01.19
godz. 9.00 – do roku (NOWI UCZESTNICY)
godz. 9.30 – 1,0 – 2 lat
godz. 10.00 – 2 – 3 lata
godz. 10.30 – do 1,5 roku (kontynuacja)
godz. 11.00 – do roku (NOWI UCZESTNICY)
godz. 11.30 – 3 – 4 lata
godz. 12.00 – 4 – 6 lat (z rodzicem)
godz. 12.30 – 4 – 6 lat (bez rodzica)
 
CS-R WUM ul. Księcia Trojdena 2a
Piątek: 05.10.18 – 25.01.19 (13 lekcji), bez: 02.11.18, 21.12.18, 28.12.18, 04.01.19
godz. 17.30 – do 1,5 roku
godz. 18.00- 2,0 – 4,0 lata
godz. 18.30 – 4,0 – 6,0 lat
Niedziela: 30.09.18 – 27.01.19 (14 lekcji), bez: 11.11.18, 23.12.18, 30.12.18, 06.01.19
Grupy wiekowe:
godz. 15.00 – do roku (NOWI UCZESTNICY)
godz. 15.30 – do roku (NOWI UCZESTNICY)
godz. 16.00 – 1 – 2 lata
godz. 16.30 – 2 – 3 lata
godz. 17.00 – 2,5 – 4 lata
godz. 17.30 – 4 – 5.5 roku (z rodzicem)
godz. 18.00 – 1 – 2 lata
godz. 18.30 – do 1,5 roku KONTYNUACJA
godz. 19.00 – 5 – 8 lat (TOR) 
 
OSIR URSUS Pływalnia SKALAR ul. Sosnkowskiego 3
Wtorek: 11.09.18 – 22.01.19 (18 lekcji), bez: 25.12.18, 01.01.19
Grupy wiekowe:
godz. 17.15 – do 1,0 roku
godz. 17.45 – 1,0 – 2,0 lata
godz. 18.15 – 2,0 – 3,5 roku
godz. 18.45 – 4 – 6 lata (bez rodzica)
godz. 18.45 – 7 – 9 lat (TOR)
godz. 19.15 – 3,5 – 5,0 lat 
godz. 19.15 – 5 – 7 lat (TOR)

Sobota: 15.09.18 – 26.01.19 (17 lekcji), bez: 22.12.18, 29.12.18, 05.01.19

Grupy wiekowe:
godz. 10.00 – 2,5 – 3,5 roku
godz. 10.30 – 3,5 – 5,0 lat
godz. 11.00 – 5 – 7 lat (bez rodzica)
godz. 11.30 – 1,5 – 2,5 roku
godz. 12.00 – do 1,5 roku KONTYNUACJA
godz. 12.30 – do roku NOWI UCZESTNICY
 
Środa: 12.09.18 – 23.01.19 (17 lekcji), bez: 19.12.18, 26.12.18, 02.01.19
Grupy wiekowe:
godz. 17.00 – do 1,5 roku
godz. 17.30 – od 1,5 – 2,5 lat
godz. 18.00 – 1,5 – 2,5 roku
godz. 18.30 – 2,5 – 4,0 lat
godz. 19.00 – 4,0 – 6,0 lat
godz. 19.30 – 4,5 – 6,0 lat
 
Piątek: 28.09.18 – 25.01.19 (14 lekcji), bez: 2.11.18, 21.12.18, 28.12.18, 04.01.19;
Grupy wiekowe:
godz. 17.30 – do 1,5 roku
godz. 18.00 – 2,5 – 4,0 lata
godz. 18.30 – 4,0 – 6,0 lat
Niedziela: 16.09.18 – 27.01.19 (16 lekcji), bez 11.11.18, 23.12.18, 30.12.18, 06.01.19
Grupy wiekowe:
godz. 9.00 – 5,0 – 7,0 lat (TOR)
godz. 9.00 – do 1,5 roku KONTYNUACJA
godz. 9.30 – 5,0 – 7,0 lat
godz. 10.00 – 2.0 – 3.5 roku
godz. 10.30 – do roku NOWI UCZESTNICY
godz. 11.00 – 3,5 – 5,0 lat
godz. 11.30 – 1,5 – 2,5 roku 

Osoby zainteresowane prosimy o e-mail na adres: zapisy@akademiaruchu.eu z poniższymi informacjami:

1. Danych dziecka i aktualny wiek i wskazanie grupy ( np.  Jakub Szczupak 4lata 18:00 Czwartek Kabaty) bardzo ułatwi nam to dobór właściwej grupy.
2. Potwierdzenia wpłaty za I SEMESTR. Płatności można również dokonać w holu pływalni u instruktora Akademii Ruchu.
Dane do wpłaty przelewowej:
Akademia Ruchu Magdalena Dąbrowska
ul. Szuberta 65 , 02-425 Warszawa
nr konta: 82 1050 1025 1000 0091 4184 7906
W tytule przelewu proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, godzinę zajęć, dzień, nazwę pływalni” np. „Jaś Fasola, 14:00 Wtorek, KABATY”*
* osoby, które nie wyślą potwierdzenia wpłaty oraz nie wpiszą pełnych danych w tytule przelewu tracą gwarancję miejsca.