Akademia Ruchu TO MY!

Zespół instruktorów, trenerów, profesjonalistów w tym co robimy.
Wszystkich nas łączy pasja do pływania, którą zarażamy naszych małych pływaków. Kierujemy się przede wszystkim promowaniem zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc kwalifikacje i poszerzając swoje kompetencje aby wszyscy czuli się pewnie i bezpiecznie w wodzie oraz czerpali radość z każdych zajęć.

MAGDALENA DĄBROWSKA

Twórczyni i prezes szkoły pływania dla dzieci i niemowląt Akademia Ruchu istniejącej od 1999r,
od 2007r jedna z założycieli i wiceprezes PSPN (Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt),
mgr rehabilitacji, psychoterapeutka, instruktor pływania, ratownik WOPR. Prelegentka uczestniczka licznych międzynarodowych konferencji i szkoleń poświęconych tematyce nauczania pływania niemowląt i małych dzieci oraz ich prawidłowego rozwoju. Organizatorka wielu szkoleń, konferencji, warsztatów oraz prelekcji dla instruktorów nauki pływania.

DOROTA DEJ

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeutka, masażystka i instruktor nauki pływania. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania niemowląt i małych dzieci. Aby jeszcze efektywniej wykorzystywać czas spędzony w wodzie, wolne chwile poświęca na rozwój swoich umiejętności w zakresie rehabilitacji oraz wspomagania rozwoju dzieci i niemowląt. Posiada certyfikat koncepcji terapii w wodzie osób niepełnosprawnych Hallwick, dyplom instruktora masażu Shantala oraz ukończone szkolenie NDT Bobath. Uśmiech i radość dziecka podczas zajęć jest dla Niej najważniejszą nagrodą i satysfakcją. Mama dwóch córek: Adeli i Neli. Miłośniczka podróży, tenisa i salsy.

KATARZYNA CZERNIEWICZ

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja, instruktor pływania, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor nordic walking, posiada certyfikat ukończenia szkolenia dotyczącego pływania osób niepełnosprawnych  koncepcji Hallwick. Pasjonatka pracy z dziećmi. Prywatnie mama Helenki i miłośniczka podróży.

ANDRZEJ BUDZISZEWSKI 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalizacja Wychowanie Fizyczne, instruktor pływania, trener pływania klasy II, instruktor piłki siatkowej. Prowadził zajęcia w wodzie dla osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne a zwłaszcza dzieci ich wytrwałość, determinacja w osiąganiu celów zawsze są dla Andrzeja wzorem godnym naśladowania. Sport jest jego pasją. Na co dzień szczęśliwy mąż oraz tata Mikołaja i Mai

ALEKSANDRA LIPIEC

Instruktor Pływania

KATARZYNA KUBOŃ

Swoją przygodę z nauką pływania niemowląt zaczęłam trzy lata temu. Każdy postęp, uśmiech i radość w oczach dzieci na zajęciach sprawia mi ogromną przyjemność. To niezmiernie miłe, że mogę przyczynić się do rozwoju ruchowego maluchów. W wolnym czasie lubię spędzać czas na świeżym powietrzu lub w kuchni 🙂

DOMINIKA KOWALSKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki, specjalność fitness. Instruktor pływania, instruktor fitness, ratownik WOPR. Pasjonatka sportów wodnych, tańca i jogi.