Magdalena Dąbrowska

mgr Rehabilitacji

Psychoterapeuta

Wiceprezes PSPN.ORG
Instruktor pływania
Ratownik WOPR

Dzisiejsi rodzice to osoby świadome, myślące o tym, jak zadbać o najlepszą przyszłość dla swoich dzieci i jak, na co dzień zatroszczyć się o ich prawidłowy rozwój. Podążając za moimi zainteresowaniami oraz wykształceniem stworzyłam Akademię Ruchu czyli zespół specjalistów, których celem jest pomaganie rodzicom i ich dzieciom. Bardzo wiele radości sprawia mi praca, gdy jako rehabilitantka, terapeutka prowadzę terapię z maluchami ale i tyle samo radości przynosi mi prowadzenie zajęć z nauki pływania. Myślę, że edukacja rodziców i instruktorów ma zasadniczy wpływ na podniesienie jakości zajęć ale i bezpieczeństwa najmłodszych podczas lekcji. W tym celu organizujemy szkolenia, konferencje, warsztaty oraz prelekcje dla osób zainteresowanych. Prywatnie jestem mamą 10 letniego Mateusza z którym bardzo lubię jeździć nad Polskie morze, nurkować i pływać.

Dorota Dej

mgr Rehabilitacji
Instruktor Pływania
Członek PSPN

Fizjoterapeutka i masażystka. Zajęcia z dziećmi w Akademii Ruchu prowadzę od 2000 roku. Aby jeszcze efektywniej wykorzystywać czas spędzony w wodzie, wolne chwile poświęcam na pogłębianie wiedzy z zakresu integracji sensorycznej oraz technik rehabilitacji w środowisku wodnym. Od niedawna jestem również instruktorem własnego dziecka, mojej córeczki Adelki, która od pierwszej wizyty na basenie pokochał zajęcia w wodzie. Uśmiech i radość dziecka podczas zajęć jest dla mnie największą satysfakcja w pracy. Jestem miłośniczka podróży, tenisa i salsy.

Katarzyna Czerniewicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
Instruktor Pływania

Członek PSPN

Posiada certyfikat ukończenia szkolenia dotyczącego pływania osób niepełnosprawnych  koncepcji Hallwick.

Cześć mam na imię Kasia. Studia prowadziłam na dwóch kierunkach: Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja. Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej. W Akademii Ruchu pracuję jako Instruktor pływania już od 2002 roku. Moja praca ta daje mi wiele radości i satysfakcji. Uwielbiam bawić się dziećmi i od najmłodszych lat wprowadzać ich w świat wodnej przygody. Gdy prowadzę zajęcia pragnę by dzieci nie tylko uczyły się pływać, ale także by przenosiły się do świata fantazji i najlepszej zabawy wraz ze swoimi rówieśnikami, a ich uśmiech i postępy jakie robią to dla mnie największa nagroda. Poza pracą uwielbiam podróże i fotografię każdą wolną chwilę wykorzystuję na realizowanie ich. Wspomnienia z moich wyjazdów często są inspiracją do zabaw z najmłodszymi.

Bartosz Cichocki

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

Instruktor Pływania

Zawodowy tytuł ratownika WOPR (basenowy, morski, śródlądowy)

Jestem instruktorem pływania i psychologiem. Dzięki wykształceniu psychologicznemu potrafię skutecznie motywować, wspierać i budować prawdziwe relacje z uczniami. Pasjonuje się lotnictwem. W wolnym czasie biegam.

Anna Skórka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Fizjoterapeutka
Instruktor pływania

Jestem fizjoterapeutką oraz instruktorem pływania. Czerpię ogromną satysfakcję z pracy dziećmi oraz kształtowania ich prawidłowych wzorców ruchowych od najmłodszych lat. W szczególności fascynuje mnie możliwość prowadzenia rehabilitacji w wodzie oraz nowych jej form. Ciągle poszukuję nowych inspiracji do rozwoju zawodowego oraz osobistego. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, wspinam się po górskich szlakach oraz zagłębiam się w książkach.

Łukasz Zapała

Instruktor Pływania
Ratownik WOPR

Moje życie od najmłodszych lat jest związane z wodą. W wieku 8 lat zacząłem naukę pływania a od 10 roku życia przeszedłem do pływania wyczynowego. Jestem Absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. Od kiedy zakończyłem moją karierę pływacką, zacząłem dzielić się tą pasją z innymi i dziś moją wiedzę na temat pływania staram się przekazywać w jak najlepszy sposób. Interesuję się motoryzacją, sportem, uwielbiam podróżować i spędzać aktywnie czas.

Andrzej Budziszewski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego
Instruktor Pływania
Trener pływania

Instruktor piłki siatkowej

Sport jest dla mnie pasją. Na co dzień szczęśliwy mąż i tata Mikołaja i Mai. Oprócz nauki pływania realizowałem też zajęcia ze sportu dla osób niepełnosprawnych w wodzie. Osoby niepełnosprawne a zwłaszcza dzieci ich wytrwałość determinacja w osiąganiu celów zawsze były dla mnie wzorem godnym naśladowania.

Juliana Samojlenko

Trener pływania kl. II

Jestem zawodową pływaczką synchroniczną. Posiadam odznakę „Mistrz Sportu”. W latach 2012 i 2013 zdobyłam Mistrzostwo Białorusi w pływaniu synchronicznym.
Przepłynęłam podczas swojej zawodowej kariery sportowej tysiące kilometrów, dlatego wiem jak w prosty i dostępny sposób wyjaśnić dzieciom podstawy pływania. Z każdym nowym uczniem mam możliwość przejścia razem drogę od samego początku do możliwego sukcesu w zawodzie pływackim.  Najlepszą dla mnie nagrodą jest uśmiechnięte i dumne z siebie po zajęciach dziecko.