Akademia Ruchu TO MY!

Zespół instruktorów, trenerów, profesjonalistów w tym co robimy.
Wszystkich nas łączy pasja do pływania, którą zarażamy naszych małych pływaków. Kierujemy się przede wszystkim promowaniem zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc kwalifikacje i poszerzając swoje kompetencje aby wszyscy czuli się pewnie i bezpiecznie w wodzie oraz czerpali radość z każdych zajęć.

MAGDALENA DĄBROWSKA

Twórczyni i prezes szkoły pływania dla dzieci i niemowląt Akademia Ruchu istniejącej od 1999r,
od 2007r jedna z założycieli i wiceprezes PSPN (Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt),
mgr rehabilitacji, psychoterapeutka, instruktor pływania, ratownik WOPR. Prelegentka uczestniczka licznych międzynarodowych konferencji i szkoleń poświęconych tematyce nauczania pływania niemowląt i małych dzieci oraz ich prawidłowego rozwoju. Organizatorka wielu szkoleń, konferencji, warsztatów oraz prelekcji dla instruktorów nauki pływania.

DOROTA DEJ

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeutka, masażystka i instruktor nauki pływania. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania niemowląt i małych dzieci. Aby jeszcze efektywniej wykorzystywać czas spędzony w wodzie, wolne chwile poświęca na rozwój swoich umiejętności w zakresie rehabilitacji oraz wspomagania rozwoju dzieci i niemowląt. Posiada certyfikat koncepcji terapii w wodzie osób niepełnosprawnych Hallwick, dyplom instruktora masażu Shantala oraz ukończone szkolenie NDT Bobath. Uśmiech i radość dziecka podczas zajęć jest dla Niej najważniejszą nagrodą i satysfakcją. Mama dwóch córek: Adeli i Neli. Miłośniczka podróży, tenisa i salsy.

KATARZYNA CZERNIEWICZ

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja, instruktor pływania, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor nordic walking, posiada certyfikat ukończenia szkolenia dotyczącego pływania osób niepełnosprawnych  koncepcji Hallwick. Pasjonatka pracy z dziećmi. Prywatnie mama Helenki i miłośniczka podróży.

ANDRZEJ BUDZISZEWSKI 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalizacja Wychowanie Fizyczne, instruktor pływania, trener pływania klasy II, instruktor piłki siatkowej. Prowadził zajęcia w wodzie dla osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne a zwłaszcza dzieci ich wytrwałość, determinacja w osiąganiu celów zawsze są dla Andrzeja wzorem godnym naśladowania. Sport jest jego pasją. Na co dzień szczęśliwy mąż oraz tata Mikołaja i Mai

ANNA STACHOWIAK

Ukończyła studia magisterskie z fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego. Instruktor nauki pływania, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta ręki.

ALICJA TUCHOLSKA

Instruktor pływania, była zawodniczka. Pływanie jest częścią jej życia od najmłodszych lat – zawsze największą radość czerpała z zajęć w wodzie. Prawdziwą przygodę z pływaniem rozpoczęła gdy miałam 8 lat i wygrała pierwszy w życiu wyścig. W tym wieku zaczęła trenować w uczniowskim klubie pływackim. W późniejszych latach klub zamieniła na akademicki związek sportowy a gdy jej kariera zawodnicza się zakończyła, postanowiła swoje doświadczenie wykorzystać by szkolić innych. Jako instruktor pływania oprócz poprawnej techniki i schematów ruchowych swoich podopiecznych uczy wytrwałości, konsekwencji, radzenia sobie ze stresem i tego by zawsze robili to, co sprawia im radość i satysfakcję. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność a każdy ich postęp to dla Alicji największy powód do dumy.

ALEKSANDRA LIPIEC

Instruktor Pływania

KATARZYNA KUBOŃ

Instruktor Pływania

DOMINIKA KOWALSKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki, specjalność fitness. Instruktor pływania, instruktor fitness, ratownik WOPR. Pasjonatka sportów wodnych, tańca i jogi.

KATARZYNA SKIBIŃSKA

Instruktor pływania, aqua fitness mama, trenerka personalna kobiet w ciąży i po porodzie. Ukończyła także specjalistyczne szkolenia z prowadzenia zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie, stale poszerza swoją wiedzę i kompetencję, aby przyszłe mamy czuły się w wodzie pewnie i czerpały przyjemność z każdych zajęć. Pływanie to jej pasja, która towarzyszy Kasi od najmłodszych lat. W pracy na pływalni najbardziej motywuje ją, kiedy podopieczni w każdym wieku panicznie bojący się wody przełamują własne bariery i odnoszą swoje pierwsze sukcesy. Jak sama podkreśla, kocha pracę z dziećmi, to ona przynosi jej najwięcej radości.

WERONIKA BOGDAŃSKA

Instruktor Pływania

WERONIKA KUŚMIERCZYK

Instruktor Pływania

ANETA IZAK

Instruktor Pływania