Akademia Ruchu TO MY!

Zespół instruktorów, trenerów, profesjonalistów w tym co robimy.
Wszystkich nas łączy pasja do pływania, którą zarażamy naszych małych pływaków. Kierujemy się przede wszystkim promowaniem zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc kwalifikacje i poszerzając swoje kompetencje aby wszyscy czuli się pewnie i bezpiecznie w wodzie oraz czerpali radość z każdych zajęć.

MAGDALENA DĄBROWSKA

Twórczyni i prezes szkoły pływania dla dzieci i niemowląt Akademia Ruchu istniejącej od 1999r,
od 2007r jedna z założycieli i wiceprezes PSPN (Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt),
mgr rehabilitacji, psychoterapeutka, instruktor pływania, ratownik WOPR. Prelegentka uczestniczka licznych międzynarodowych konferencji i szkoleń poświęconych tematyce nauczania pływania niemowląt i małych dzieci oraz ich prawidłowego rozwoju. Organizatorka wielu szkoleń, konferencji, warsztatów oraz prelekcji dla instruktorów nauki pływania.

DOROTA DEJ

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeutka, masażystka i instruktor nauki pływania. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania niemowląt i małych dzieci. Aby jeszcze efektywniej wykorzystywać czas spędzony w wodzie, wolne chwile poświęca na rozwój swoich umiejętności w zakresie rehabilitacji oraz wspomagania rozwoju dzieci i niemowląt. Posiada certyfikat koncepcji terapii w wodzie osób niepełnosprawnych Hallwick, dyplom instruktora masażu Shantala oraz ukończone szkolenie NDT Bobath. Uśmiech i radość dziecka podczas zajęć jest dla Niej najważniejszą nagrodą i satysfakcją. Mama dwóch córek: Adeli i Neli. Miłośniczka podróży, tenisa i salsy.

KATARZYNA CZERNIEWICZ

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja, instruktor pływania, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor nordic walking, posiada certyfikat ukończenia szkolenia dotyczącego pływania osób niepełnosprawnych  koncepcji Hallwick. Pasjonatka pracy z dziećmi. Prywatnie mama Helenki i miłośniczka podróży.

ANDRZEJ BUDZISZEWSKI 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalizacja Wychowanie Fizyczne, instruktor pływania, trener pływania klasy II, instruktor piłki siatkowej. Prowadził zajęcia w wodzie dla osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne a zwłaszcza dzieci ich wytrwałość, determinacja w osiąganiu celów zawsze są dla Andrzeja wzorem godnym naśladowania. Sport jest jego pasją. Na co dzień szczęśliwy mąż oraz tata Mikołaja i Mai

ANNA STACHOWIAK

Ukończyła studia magisterskie z fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego. Instruktor nauki pływania, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta ręki.

ALICJA TUCHOLSKA-KURAN

Instruktor pływania, była zawodniczka. Pływanie jest częścią jej życia od najmłodszych lat – zawsze największą radość czerpała z zajęć w wodzie. Prawdziwą przygodę z pływaniem rozpoczęła gdy miała 8 lat i wygrała pierwszy w życiu wyścig. W tym wieku zaczęła trenować w uczniowskim klubie pływackim. W późniejszych latach klub zamieniła na akademicki związek sportowy a gdy jej kariera zawodnicza się zakończyła, postanowiła swoje doświadczenie wykorzystać by szkolić innych. Jako instruktor pływania oprócz poprawnej techniki i schematów ruchowych swoich podopiecznych uczy wytrwałości, konsekwencji, radzenia sobie ze stresem i tego by zawsze robili to, co sprawia im radość i satysfakcję. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność a każdy ich postęp to dla Alicji największy powód do dumy.

ALEKSANDRA LIPIEC

Instruktor Pływania

KATARZYNA KUBOŃ

Swoją przygodę z nauką pływania niemowląt zaczęłam trzy lata temu. Każdy postęp, uśmiech i radość w oczach dzieci na zajęciach sprawia mi ogromną przyjemność. To niezmiernie miłe, że mogę przyczynić się do rozwoju ruchowego maluchów. W wolnym czasie lubię spędzać czas na świeżym powietrzu lub w kuchni 🙂

DOMINIKA KOWALSKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki, specjalność fitness. Instruktor pływania, instruktor fitness, ratownik WOPR. Pasjonatka sportów wodnych, tańca i jogi.

WERONIKA BOGDAŃSKA

Instruktor Pływania. Od najmłodszych lat trenowała w szkołach i klubach sportowych, równolegle rozwijała karierę muzyczna. Sport i muzyka dają jej mnóstwo radości, którą emanuje na basenie z dziećmi. Prócz zajęć na pływalni jest instruktorem fitness, specjalizującym się w zajęciach wzmacniających, dodatkowo wie jak rozluźnić i odprężyć organizm. Weronika zajmuje się też masażem profilaktycznym, leczniczym, sportowym oraz kosmetycznymi.  Wolne chwile spędza w górach, które dają jej najwiecej wytchnienia.

WERONIKA KUŚMIERCZYK

Instruktor pływania, była zawodniczka, pływa od 6 roku życia, z czego 10 lat w klubie pływackim „Barakuda” Starachowice. Jest również żeglarzem jachtowym, sternikiem motorowodnym oraz ratownikiem wodnym, także wiedzę o wodzie i umiejętności ma na każdej płaszczyźnie. Na zajęciach z nią zawsze panuje pełne bezpieczeństwo. Dla Weroniki największą przyjemnością jest praca z dziećmi i postępy jej podopiecznych.

ANETA IZAK

Instruktor pływania, ratownik WOPR z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad morzem. Przygodę z pływaniem rozpoczęła na Warszawskiej AWF, później pływała w sekcji sportowej Warszawskiego WOPR, aktualnie trenuje w drużynie Masters. Miłośniczka pływania Open Water. Uwielbia pracę z dziećmi i może pochwalić się nie tylko dużym doświadczeniem w nauczaniu pływania, lecz również obszerną wiedzą z zakresu ratownictwa wodnego, którą stara się dzielić na zajęciach. Prywatnie szczęśliwa mama Tomka i Marty.

MELANIA KRZYSZTOFORSKA

Była zawodniczka pływania i ratowniczka w jednej osobie. Ogromna fanatyczka kitesurfingu i innych sportów. Polowe życia przepływała w klubie UKS Wawer Warszawa. Ogromna radość sprawia jej praca z dziećmi i postępy, które robią co zajęcia.