Ułatwienia dostępu

O nas

W kilku zdaniach

Nasza historia

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1999 roku, co oznacza, że już od ponad 25 lat szkolimy najmłodszych w sztuce pływania oraz wspomagamy dzieci ze specjalnymi potrzebami.
Przez te ćwierć wieku (!) mieliśmy przyjemność zarazić pasją do pływania ponad 100 000 maluchów, którym ćwiczenia w wodzie i rehabilitacja poprawiły  kondycję i zdrowie. 
Czas płynie tak szybko jak woda w basenowym filtrze. Okazuje się, że nasi pierwsi absolwenci wracają do nas jako rodzice, chcący zaszczepić w swoich pociechach miłość do aktywnego trybu życia. Jesteśmy z tego niezwykle dumni!

Wiele się zmieniło przez te lata, ale nasza pasja, najwyższe standardy i dbałość o bezpieczeństwo pozostają niezmienne.

Nasze fundamenty

Na warszawskim rynku jest aktualnie wiele szkół pływania dla najmłodszych, ale Akademia Ruchu wyróżnia się na ich tle swoim unikalnym podejściem do kształcenia, a także dbałością o komfort dzieci. Jeśli szukasz zajęć, gdzie piorytetem, jest zdrowie, nauka i rozwój, a nie tylko efektowne zdjęcia na portalach społecznościowych. To jesteś w dobrym miejscu. 

Działamy w ścisłej współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Pływania Niemowląt, gdzie Magdalena Dąbrowska – założycielka Akademii Ruchu, pełni funkcję wiceprezeski (od 2006 r.). Stosujemy się do zaleceń i wytycznych tej organizacji, co zapewnia najwyższą jakość naszych programów szkoleniowych.  Szkolimy także przyszłych instruktorów  pływania niemowląt.

Jak pracujemy

Komfort maluchów i ich rodziców jest dla nas priorytetem. Zajęcia w Akademii Ruchu prowadzone są w małych grupach (od 10-14 dzieci) pod opieką dwóch doświadczonych instruktorów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy uczestnik jest pod stałą obserwacją. Dbamy o to, aby tory na których przebywamy były wyłączone na czas naszych działań z powszechnego użytkowania. Temperatura wody w basenie, w którym odbywają się zajęcia naszych najmłodszych kursantów zawsze jest podgrzewana do rekomendowanych 32 °C.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 502 621 502 przed zapisaniem się na zajęcia.

Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko nie odnajdzie się na zajęciach grupowych, oferujemy również kursy w formie LEKCJI INDYWIDUALNYCH. Dodatkowo, jeśli aktywność w wodzie ma służyć wyrównaniu deficytów rozwojowych, niwelowaniu napięć mięśniowych lub innych potrzeb specjalnych, oferujemy ZAJĘCIA REHABILITACYJNE. Nasi instruktorzy posiadający wykształcenie fizjoterapeutyczne z przyjemnością podejmą się tego zadania.

Scroll to Top