Ułatwienia dostępu

Wakacje 2021 z Akademią Ruchu – Najlepsze szlaki rowerowe w okolicy Mrzeżyna

Drodzy Rodzice!
 
Chcemy przedstawić Państwu dodatkowe szczegóły naszej oferty:
W obiekcie Laguna czeka na Państwa również hotelowa wypożyczalnia rowerów miejskich. W Mrzeżynie i okolicach zaś wspaniałe trasy rowerowe, punkty widokowe, atrakcje turystyczne. Połączenie roweru z pięknem otaczającej nas przyrody, może być wspaniałą wycieczką całodzienną.
 
Prezentujemy Państwu wybrane szlaki rowerowe w okolicach Mrzeżyna:
➡️ 🚴‍♀️ Szlak R-10 Mrzeżyno-Pogorzelica. Długość trasy: 13,4 km. Nawierzchnia: asfalt, kostka brukowa, droga leśna.
Szlak przebiega przez malownicze nadmorskie tereny. Jest bardzo urozmaicony, zatem każdy amator rowerowych wycieczek odnajdzie w nim coś dla siebie. Prowadzi przez urokliwe tereny leśne, jak i łagodne odcinki znajdujące się w pobliżu terenów zabudowanych. W połączeniu z nadmorskimi widokami wycieczka tym szlakiem staje się prawdziwą przyjemnością.
➡️ 🚴 Szlak R-10 Mrzeżyno-Dźwirzyno-Kołobrzeg. Długość trasy: 7,2km/Dźwirzyno/, 18,1/Kołobrzeg. Nawierzchnia: asfalt, droga szutrowa, nawierzchnia mineralna.
Trasa przebiega w niewielkiej odległości od morza. Głównie wiedzie przez ścieżki leśne. Na trasie podziwiać możemy zarówno Bałtyk, jak i malownicze jezioro Resko.
➡️ 🚴‍♂️ Szlak rowerowy Wokół Jeziora Resko. Długość trasy: 40km. Nawierzchnia: drogi leśne.
Ten szlak rowerowy ukierunkowany jest na ambitnych miłośników turystyki rowerowej. Wycieczka stanowi duże wyzwanie rowerowe. Jeśli chcą Państwo pokonać ją z dziećmi, to jedynie zaprawionymi w wyprawach rowerowych.
Scroll to Top