Ułatwienia dostępu

Kadra instruktorska

Poznaj nas bliżej!

Wiemy, że za jakością kursów Akademii Ruchu stoją instruktorzy. Dlatego nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc kwalifikacje i poszerzając zakres swoich kompetencji. Wszystkich łączy pasja do pływania oraz promowania aktywnego stylu życia.

MAGDALENA DĄBROWSKA

Instruktorka Pływania, ratowniczka WOPR
fizjoterapeutka,wykładowczyni PSPN, psychoterapeutka

Założycielka i prezes szkoły pływania dla dzieci i niemowląt Akademia Ruchu istniejącej od 1999r, od 2007r jedna z założycieli i wiceprezes PSPN (Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt), mgr rehabilitacji, psychoterapeutka, instruktor pływania, ratownik WOPR. Prelegentka uczestniczka licznych międzynarodowych konferencji i szkoleń poświęconych tematyce nauczania pływania niemowląt i małych dzieci oraz ich prawidłowego rozwoju. Organizatorka wielu szkoleń, konferencji, warsztatów oraz prelekcji dla instruktorów nauki pływania.

DOROTA DEJ

Fizjoterapeutka, Masażystka,
Instruktorka nauki pływania

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania niemowląt i małych dzieci. Aby jeszcze efektywniej wykorzystywać czas spędzony w wodzie, wolne chwile poświęca na rozwój swoich umiejętności w zakresie rehabilitacji oraz wspomagania rozwoju dzieci i niemowląt. Posiada certyfikat koncepcji terapii w wodzie osób niepełnosprawnych Hallwick, dyplom instruktora masażu Shantala oraz ukończone szkolenie NDT Bobath. Uśmiech i radość dziecka podczas zajęć jest dla Niej najważniejszą nagrodą i satysfakcją. Mama dwóch córek: Adeli i Neli. Miłośniczka podróży, tenisa i salsy.

KATARZYNA CZERNIEWICZ

Instruktorka nauki pływania,
Nauczycielka wychowania fizycznego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja, instruktor nordic walking. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia dotyczącego pływania osób niepełnosprawnych koncepcji Hallwick. Pasjonatka pracy z dziećmi. Prywatnie mama Helenki i miłośniczka podróży.

ANDRZEJ BUDZISZEWSKI

Instruktor nauki pływania,
Trener pływania klasy I
Ratownik WOPR

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalizacja Wychowanie Fizyczne, instruktor piłki siatkowej. Prowadził zajęcia w wodzie dla osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne, a zwłaszcza dzieci, ich wytrwałość, determinacja w osiąganiu celów, zawsze są dla Andrzeja wzorem godnym naśladowania. Sport jest jego pasją. Na co dzień szczęśliwy mąż oraz tata Mikołaja i Mai

KATARZYNA KUBOŃ

Instruktorka nauki pływania

Swoją przygodę z nauką pływania niemowląt zaczęła 9 lata temu. Każdy postęp, uśmiech i radość w oczach dzieci na zajęciach sprawia mi ogromną przyjemność. To niezmiernie miłe, że mogę przyczynić się do rozwoju ruchowego maluchów. W wolnym czasie lubi spędzać czas na świeżym powietrzu lub w kuchni .

DOMINIKA KOWALSKA

Instruktorka nauki pływania,
Ratowniczka WOPR

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki, specjalność fitness. Instruktor fitness. pasjonatka sportów wodnych, tańca i jogi.

IZABELA GOŁAWSKA

Instruktorka nauki pływania,
Fizjoterapeutka, masażystka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia i terapeutka Integracji Sensorycznej. Instruktorka pływania, instruktorka rehabilitacji w środowisku wodnym i nauczania pływania osób niepełnosprawnych wg koncepcji Halliwick, a także masażystka, w tym instruktorka masażu Shantala. Podążając za indywidualnymi potrzebami dzieci z pasją i zaangażowaniem wspiera je w budowaniu pewności siebie oraz niezależności w wodzie. Jej celem na każdych zajęciach jest tworzenie przyjaznej atmosfery, w której nauka staje się wspaniałą zabawą. Uśmiechy na twarzach podopiecznych oraz ich kolejne sukcesy dają jej największą satysfakcję. Poza pracą miłośniczka psów, książek i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

MARCIN SZUMSKI

Instruktor rekreacji ruchowej pływanie, Ratownik WOPR
, instruktor sportu pływanie, ratownik KPP, instruktor hallwick, instruktor fitness

Woda to moja pasja, tak samo jak praca z dorosłymi i dziećmi. Łączenie nauki pływania, zdrowego trybu życia i relaksacji w wodzie to mój główny cel w nauczaniu innych. Jestem wymagającym i uśmiechniętym instruktorem. Lubię sport, naturę a w wolnym czasie zagłębiam się w historyczne dzieje Polski- to moje hobby.

MAGDALENA PRZYTARSKA

Pomocnik instruktora pływania niemowląt,
Ratowniczka WOPR

Zawodniczka pływania z wieloletnim doświadczeniem oraz finalistka Mistrzostw Polski specjalizująca się w stylu dowolnym i motylkowym. Praca z dziećmi to moja pasja. Cieszę się jak mogę uczyć innych i przekazywać moją wiedzę zdobytą przez lata w basenie. Czuję wielką satysfakcję jak widzę postępy w pływaniu u moich podopiecznych, jak zdobywają nowe umiejętności i mają radość z nauki ze mną.

MATEUSZ GAWRYSIAK

Pomocnik instruktora pływania niemowląt,
Pomocnik instruktora SITN

Z wodą jestem związany od urodzenia. Pływałem jako dziecko sportowo, obecnie bardziej rekreacyjnie. Lubię pracować z dziećmi zwłaszcza z grupami samodzielnymi. Moja praca to również moja pasja.

FILIP DĄBROWSKI

Pomocnik instruktora pływania niemowląt,
Pomocnik instruktora SITN, Sternik wodny

Uczę dzieci pływać w basenie, na windsurfingu oraz na łódkach. Mimo młodego wieku staram się szkolić i uczyć od najlepszych, by samemu być profesjonalnym instruktorem w przyszłości.

Scroll to Top